• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Droga Krzyżowa

„Miłosierny Jezu, który dźwigałeś ciężki krzyż i umarłeś na nim dla naszego zbawienia jesteś naszą drogą do nieba. Żałujemy z całego serca za wszystkie nasze grzechy i postanawiamy poprawę, a przede wszystkim aby ciebie kochać jeszcze mocniej."

W Wielki Piątek o godz. 17.00 zgodnie z tradycją naszej parafii Droga Krzyżowa wprowadza nas w misterium Męki i Śmierci naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Ale odprawiana w formie inscenizacji przemawiała jeszcze mocniej do naszych serc. Młodzież przy każdej stacji w odpowiednich strojach przybliżała nam stacje drogi krzyżowej, które wypadały pomiędzy parafianami w kościele. Bo każdy z nas jest zawsze gdzieś pomiędzy Jezusem a tymi z drogi krzyżowej.

A pytanie zasadnicze: jaką rolę my odgrywamy podczas DROGI KRZYŻOWEJ w dzisiejszych czasach ?

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206137