Droga Krzyżowa

„Miłosierny Jezu, który dźwigałeś ciężki krzyż i umarłeś na nim dla naszego zbawienia jesteś naszą drogą do nieba. Żałujemy z całego serca za wszystkie nasze grzechy i postanawiamy poprawę, a przede wszystkim aby ciebie kochać jeszcze mocniej."

W Wielki Piątek o godz. 17.00 zgodnie z tradycją naszej parafii Droga Krzyżowa wprowadza nas w misterium Męki i Śmierci naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Ale odprawiana w formie inscenizacji przemawiała jeszcze mocniej do naszych serc. Młodzież przy każdej stacji w odpowiednich strojach przybliżała nam stacje drogi krzyżowej, które wypadały pomiędzy parafianami w kościele. Bo każdy z nas jest zawsze gdzieś pomiędzy Jezusem a tymi z drogi krzyżowej.

A pytanie zasadnicze: jaką rolę my odgrywamy podczas DROGI KRZYŻOWEJ w dzisiejszych czasach ?

Odsłon : 206137