• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Zaufaj Jezusowi

W Wielki Piątek o godz. 21.30 młodzież naszej parafii  po raz kolejny poprowadziła adorację Pana Jezusa. Modlitwy i śpiewy połączone były z pantomimą ewangelizacyjną. Każda pantomima budzi refleksję i zmusza do wniosków dotyczących naszego życia. Ta również pokazując zagrożenia i niebezpieczne drogi w dzisiejszym świecie stawia wszystkim pytanie: czy warto odrzucić Chrystusa i Jego Drogę?  Jest to możliwe, ponieważ każdy człowiek jest wolny i może zrobić ze swoim życiem wszystko. Ale czy warto zniszczyć swoje życie?  Młodzież odpowiada: nie warto! Zaufaj Jezusowi!

Jest to przesłanie skierowane nie tylko do młodzieży. Dotyczy nas wszystkich : ZAUFAJ JEZUSOWI!

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206136