• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Dzień Otwartej Furty seminaryjnej

Po raz kolejny z radością udaliśmy się do Sandomierza, aby przeżyć spotkanie w seminarium, które zorganizowało Dzień Otwartej Fury. Uczestnicy, którzy brali udział w takich spotkaniach w latach wcześniejszych zaprosili wszystkich chętnych, a było nas  55 osób.

Wspólne spotkanie rozpoczęła Msza Św. Biskup Krzysztof Nitkiewicz powitał nas i życzył nam, abyśmy w tym miejscu czuli się jak w domu. Mówił do dzieci i młodzieży, że do domu przybywają razem  z wami księża dla których powroty do domu są dobrą okazją, aby odnowić w sobie  dar kapłaństwa i posługę, którą wypełniają w parafiach.

Pytanie:" Czego  Pan oczekuje ode mnie ? Czy nie mówi również do mnie - pójdź za mną" skierował do młodzieży bp Krzysztof Nitkiewicz. To pytanie również po powrocie do naszych rodzinnych domów będzie powracało wielokrotnie.

Wspólne zabawy oraz  przygotowany poczęstunek  przez  Księdza Rektora i kleryków jest dla nas zaproszeniem na kolejne spotkania w seminarium. Mogliśmy pojeździć na małych  konikach polskich, które w to miejsce przywiózł i udzielał odpowiednich wskazówek nasz parafianin.

Z pewnymi przygodami Uśmiech ale szczęśliwi powróciliśmy do domu z sandomierskiej majówki.

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206134