• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Uroczysty dzień Komunii

Uroczysty dzień Komunii

Tak czekałam na te chwilę

by usłyszeć głos Twój Panie.

W sercu mam radości tyle,

miłość Twa przepełnia mnie.

Oto nastał dzień wspaniały

pełen światła i radości,

stojąc z dłońmi złożonymi

Ciebie tylko prosić chcę.

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dniem szczególnym w życiu każdego dziecka. Jezus przyjęty w Komunii Świętej jest ich prezentem, który będzie kształtował ich serce i wiarę. Momentu przyjęcia Chrystusa do serca pierwszy raz – nigdy się nie zapomina. Ta chwila będzie w nich zawsze najcenniejszym i najbardziej osobistym wspomnieniem.

Eucharystia o godz. 11.00 w dniu 12 maja 2013 była świętem całej parafii. Wszyscy przeżywaliśmy radość i szczęście 18 dzieci, które przyjęły Pana Jezusa w Komunii Świętej po raz pierwszy.

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to nie tylko święto dzieci, ale i całej rodziny. Na tę ważną chwilę dzieci przygotowują się cały rok uczęszczając na katechezę i spotkania organizacyjne. Warto pamiętać, że do tego szczególnego dnia przygotowują się również rodzice – przez cały rok współpracują z parafią, aby ich pociechy mogły jak najlepiej i najpełniej przeżyć ten dzień.

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206132