• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Przedłużenie Białego Tygodnia

Wdzięczność jest znakiem wrażliwego i dobrego serca. Dlatego wraz z dziećmi i rodzicami udaliśmy się na jednodniową pielgrzymkę , aby podziękować Panu Jezusowi za Dzień I Komunii Świętej i za przygotowanie do tego wydarzenia.

Patronką naszej parafii jest Maryja, która w niebie cieszy się szczęściem naszym i wspiera nas w drodze do Jej Syna. Dlatego wyruszyliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Piękna pogoda i dobry humor był znakiem łaski Bożej. Gościnność Ojców Bernardynów i piękna muzyka organowa oraz wędrówka dróżkami Matki Bożej pozostawiły niezapomniane wspomnienia. Ale najważniejsze jest to, że po mszy św. mogliśmy z wielkim zaufaniem powierzyć Matce Bożej Leżajskiej dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.

Matko Boża Leżajska - módl się za nami

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206133