Przedłużenie Białego Tygodnia

Wdzięczność jest znakiem wrażliwego i dobrego serca. Dlatego wraz z dziećmi i rodzicami udaliśmy się na jednodniową pielgrzymkę , aby podziękować Panu Jezusowi za Dzień I Komunii Świętej i za przygotowanie do tego wydarzenia.

Patronką naszej parafii jest Maryja, która w niebie cieszy się szczęściem naszym i wspiera nas w drodze do Jej Syna. Dlatego wyruszyliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Piękna pogoda i dobry humor był znakiem łaski Bożej. Gościnność Ojców Bernardynów i piękna muzyka organowa oraz wędrówka dróżkami Matki Bożej pozostawiły niezapomniane wspomnienia. Ale najważniejsze jest to, że po mszy św. mogliśmy z wielkim zaufaniem powierzyć Matce Bożej Leżajskiej dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.

Matko Boża Leżajska - módl się za nami

Odsłon : 206133