W Kłyżowie podziękowali za 54 lata kapłaństwa

14 księży, którzy otrzymali święcenia kapłańskie w 1959 roku w Przemyślu świętowało w naszym kościele 54 rocznicę kapłaństwa. Wszystkich kapłanów zostało wyświeconych 22; ale z powodu różnych przeszkód kilku niestety nie przybyło na uroczystą msze św., która o godz. 11.00 była wspólnym dziękczynieniem. Parafianie, którzy uczestniczyli w radości kapłanów ofiarowali swoje modlitwy w ich intencji.

Uroczystej Mszy św. w środę 5 czerwca 2013r. przewodniczył ks. Kazimierz Tomasik obecnie pracujący na Krymie.

Za dar kapłaństwa dziękowali:

Ks. Stanisław Bartmiński

Ks. Marian Homa

Ks. Tadeusz Mach

Ks. Kazimierz Poźniak

Ks. Franciszek Podolski

Ks. Aleksander Radoń

Ks. Tadeusz Sabik

Ks. Jerzy Moskal

Ks. Jan Stanisz

Ks. Antoni Domino

Ks. Andrzej Sekulski

Ks. Stanisław Wójcik

Ks. Aleksander Kustra

Ks. Stanisław Tomaszek

W czasie Eucharystii modlono się także za tych kapłanów, którzy już odeszli do Pana.

Mamy za co Panu Bogu dziękować, i mamy obowiązek składać hołd wdzięczności, bo wdzięczność, jest to cnota szlachetnego i kochającego serca – powtarzali nasi czcigodni goście , Słudzy Chrystusowego Kapłaństwa.

Odsłon : 206095