• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Radosne Misyjne Granie 2 !

W dniach 17-18 sierpnia w Kłyżowie odbyła się impreza charytatywna pod hasłem „Radosne Misyjne Granie” Już po raz drugi przyjaciele ks. Wiesia i mieszkańcy Kłyżowa postanowili zorganizować ten piknik, aby wspomóc swojego rodaka na misjach.
W tym roku pieniążki zebrane podczas imprezy zostały przeznaczone na II etap budowy Centrum Katechetycznego w Parafii ks. Wiesia. Dnia 17 sierpnia (sobota) odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Pani Senator RP - Janiny Sagatowskiej. W turnieju brały udział drużyny mieszane, każdy mecz dostarczał kibicom wiele emocji i wrażeń. Natomiast w niedziele mieszkańcy Kłyżowa oraz przyjezdni zgromadzili się na stadionie sportowym, gdyż tam czekało na nich mnóstwo atrakcji. Można było między innymi podziwiać piękne konie i bryczki, zjeść coś na ciepło, kupić misyjny upominek, wziąć udział w konkursie „Misyjny Balonik do Nieba”, w którym główną nagrodą był kurs językowy o wartości 500 zł. W niedziele odbył się również mecz piłki nożnej między drużyną ks. Misjonarza a drużyną „Reszty Świata”. Do Kłyżowa przybyły także siostry zakonne z Brazylii, Zambii, Ugandy i Ekwadoru oraz świeccy misjonarze. Głównym punktem imprezy był występ śpiewaka operowego Andrzeja Batora, który w swojej karierze występował między innymi dla Jana Pawła II. Wystąpił również zespół „Ziemia Kanaan”. Impreza zakończyła się późnym wieczorem. Miejmy nadzieję, że za rok uda się nam zorganizować kolejny taki piknik i znów spotkamy się w niedzielne, sierpniowe popołudnie na stadionie, aby z radością spędzić niedziele i wesprzeć misjęUśmiech

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Poniedziałek, 19 marca 2018 r.
imieniny: Józefa, Bogdana
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Statystyki
Użytkowników : 3396
Artykułów : 175
Odsłon : 210852