III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Proboszcza

7 lipca 2013 roku w Kłyżowie odbył się już III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Proboszcza Parafii Kłyżów. Z racji nieczynnego boiska do „plażówki” zawodnicy zagrali na Orliku przy Zespole Szkół w Kłyżowie. Uroczystego otwarcia Turnieju dokonał sam proboszcz ks. Tadeusz Pasek, który także później wręczył puchary i medale zwycięskim drużynom.

W Turnieju brało udział 7 ekip. W każdej drużynie grała obowiązkowo jedna kobieta. Każdy mecz dostarczał kibicom wiele emocji i wrażeń, zawodnicy walczyli zawzięcie o każdy punkt. III miejsce zajęła drużyna „Czarne Konie”. Finał został rozegrany między ekipą „Momentami nieobliczalni”, a „Skacowaną Domostawą”. Mecz ten był bardzo zawzięty i ciekawy. Dopiero tie-break wyłonił zwycięzcę i złoty Puchar Proboszcza pojechał do Domostawy. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Weronika Madej natomiast najlepszym zawodnikiem został Adam Ciak.

Turniej ten stał się już tradycją mieszkańców Kłyżowa, pozwala miło spędzić niedzielne popołudnie w gronie znajomych i pooglądać siatkarskie zmagania.

Odsłon : 206093