• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Wakacyjne wędrówki

Grupa pielgrzymkowo- rowerowa powinna ciągle być w drodze. Kondycja i siła są potrzebne by pielgrzymować przez życie i nie ustawać. Wakacje są dobrą okazją, aby o tym pamiętać i nie ustawać w drodze. Bieszczady to piękne i wspaniałe góry, gdzie można nabierać sił potrzebnych do codziennego pielgrzymowania.

Chętnie wybieramy to miejsce, bo jest to rejon górski położony najbliżej naszej miejscowości. Bieszczady to góry w których kilkakrotnie spędzał swój urlop bł. Jan Paweł II. Bieszczady to również miejsce w którym był internowany Prymas Kardynał Stefan Wyszyński, który jest patronem naszej szkoły w Kłyżowie.

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206094