• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Sakrament Bierzmowania

W drugim dniu wizytacji 8 listopada 2013r ks. bp Krzysztof Nitkiewicz udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Kandydatów przystępujących do tego sakramentu było 34 i wszyscy wcześniej poprzez katechezy, modlitwę i spowiedź przygotowali się do tego sakramentu.

Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej jest umocnieniem w wierze i będzie rodził owoce w ciągu całego życia chrześcijanina. Związane jest to z ciągłym otwieraniem się na Ducha Świętego. Warunkiem jest poszukiwanie żywej więzi z Jezusem Chrystusem, który pragnie szczęścia każdego z nas.

Młodzież serdecznymi słowami podziękowała Księdzu Biskupowi za udzielony Sakrament Bierzmowania.


 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206105