Nowi Ministranci

Dnia 2 grudnia 2013 roku grono ministrantów w naszej parafii powiększyło się. Nowi ministranci to pięciu chłopców, którzy postanowili podjąć służbę dla Pana Jezusa. Służba ministrancka to wielki zaszczyt i wyróżnienie. Ministranci podczas każdej Mszy Świętej są bardzo blisko ołtarza i jeszcze mocniej mogą dostrzegać Bożą moc.
Chłopcy przygotowując się do tej zaszczytnej funkcji musieli wcześniej odpowiednio się do tego przygotować. Z Bożą pomocą dotarli do pięknego momentu kiedy to złożyli ślubowanie i założyli stroje liturgiczne.

Nowym ministrantom życzmy wytrwałości w posłudze ministranckiej oraz cieszymy się razem z nimi , że od teraz będą mogli być jeszcze bliżej ołtarza i Pana Jezusa. Życzymy powodzeniaJ

Króluj nam Chryste ! Zawsze i wszędzie !

Odsłon : 206111