• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Nowi Ministranci

Dnia 2 grudnia 2013 roku grono ministrantów w naszej parafii powiększyło się. Nowi ministranci to pięciu chłopców, którzy postanowili podjąć służbę dla Pana Jezusa. Służba ministrancka to wielki zaszczyt i wyróżnienie. Ministranci podczas każdej Mszy Świętej są bardzo blisko ołtarza i jeszcze mocniej mogą dostrzegać Bożą moc.
Chłopcy przygotowując się do tej zaszczytnej funkcji musieli wcześniej odpowiednio się do tego przygotować. Z Bożą pomocą dotarli do pięknego momentu kiedy to złożyli ślubowanie i założyli stroje liturgiczne.

Nowym ministrantom życzmy wytrwałości w posłudze ministranckiej oraz cieszymy się razem z nimi , że od teraz będą mogli być jeszcze bliżej ołtarza i Pana Jezusa. Życzymy powodzeniaJ

Króluj nam Chryste ! Zawsze i wszędzie !

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206111