• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Święty Mikołaj w Kłyżowie

6 grudnia do Kłyżowa przybył św. Mikołaj. Biskup z Miry tak jak obiecał rok temu przybył do nas z prezentami. Dzieci z naszej parafii były bardzo szczęśliwe z tej wizyty, prezenty sprawiły im wiele radości. Św. Mikołaj nie zapomniał też o scholii i ministrantach, którzy na co dzień są bliżej ołtarza.

Biskup z Miry „osłodził” nam czas adwentu-oczekiwania na przyjście Zbawiciele i udowodnił nam, że dobre uczynki są wynagradzane. Święty Mikołaju dziękujemy za pamięć i prezenty, pragniemy abyś nie zapomniał o nas w przyszłym rokuUśmiech

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206106