• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

uBoga droga

Skarby niebieskie

Adwentowe oczekiwanie dobiegło końca. W tym roku przeszliśmy drogę Adwentu razem z tymi, którzy myśleli o biednych i poświęcili im swoje życie. Św. Franciszek z Asyżu i wielu innych wskazywali nam jak zgromadzić skarby w niebie. Tam jest miejsce, gdzie Bóg gromadzi dobro, które czynimy na ziemi. Nasze grosiki, które składaliśmy do Adwentowej Skarbony Dobroci to tak naprawdę kawałek naszego serca.

Cieszymy się, że możemy w taki sposób pomóc dzieciom chorym żyjącym w biednych rodzinach. Cieszymy się, że Papież Franciszek pomysłodawca „ubogiej drogi” w Adwencie napisał do nas list i pogratulował wszystkim uczestnikom Rorat.

Cieszymy się, że wytrwaliśmy w tej drodze. Nasze serca już nie mogą się doczekać Świąt i spotkania z Jezusem Uśmiech

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 77 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1990
Artykułów : 175
Odsłon : 206171