Bóg porzucił szczęście swoje

„Bóg porzucił szczęście swoje,

wszedł między lud ukochany,

dzieląc z nim trudy i znoje

W tak wyjątkowe i niezwykłe Święta Bożego Narodzenia składamy Wam Kochani Parafianie życzenia Bożego pokoju, radości wypełniającej serce, miłości, która przezwycięża najtrudniejszą próbę oraz nadziei większej niż lęki i obawy.

Z opłatkiem w dłoni życzymy by przy blasku Betlejemskiej Gwiazdy słyszane były głosy Aniołów, że Bóg się rodzi!

Modlimy się, by nie brakowało w Waszych rodzinach wzajemnej życzliwości, dobroci i oddania się jeden drugiemu.

Niech to bogactwo Bożonarodzeniowego ducha sprawi, że nadchodzący Nowy Rok 2014, rok 40-lecia naszej parafii, będzie lepszy, pełen Bożych darów i łask.

W naszej Ojczyźnie i poza jej granicami, Kochani, przyjmijcie życzenia od nas duszpasterzy:

Proboszcz ks. Tadeusz Pasek

Senior ks. Kan. Andrzej Sekulski