• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Opłatek biały dzisiaj przyjmuję

Przyjmij serce moje Panie.

Opłatek Święty dzisiaj przyjmuję
I za to Ci, Jezu, dziękuję.
Tak ciepło mi i serdecznie,
Trwaj w moim sercu wiecznie

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dniem wyjątkowym i z pewnością każdy z Nas pamięta ten dzień kiedy to pierwszy raz przyjął do swego serca Pana Jezusa. Jest to moment szczególny i podniosły. W naszej parafii w dniu 11 maja 2014 roku przystąpiło do I Komunii Świętej 7 dziewczynek i 9 chłopców.

Wiele przygotować, poświęceń, uroczysta suma, śpiewy … to wszystko po to aby każde dziecko czuło, że moment przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Świętej jest chwilą wielką, wspaniałą. W tej chwili łączymy się z Jezusem i w pełni uczestniczymy we Mszy Świętej.

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206109