O Puchar Proboszcza Parafii Kłyżów

Dnia 2 sierpnia 2014 roku odbył się IV Turniej plażowej piłki siatkowej o Puchar Proboszcza Parafii Kłyżów. Zawody odbyły się na odnowionym boisku przy ZS w Kłyżowie. Turniej, jak co roku, otworzył ks. Tadeusz Pasek, Proboszcz Parafii Kłyżów wraz z Zastępcą Wójta Gminy Pysznica Panem Aleksandrem Jabłońskim.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Mecze rozgrywane były w upalny dzień, co tylko przywodziło na myśl prawdziwą plażową atmosferę. Dzięki utalentowanym zawodnikom turniejowe mecze były rozgrywane na bardzo wysokim poziomie. Warto podkreślić, iż zawody cieszą się coraz to większą popularnością: zawodnicy przyjechali z powiatów niżańskiego, łańcuckiego, tarnobrzeskiego, rzeszowskiego i stalowowolskiego. Dzięki temu IV turniej o Puchar Proboszcza Parafii Kłyżów ma już charakter wojewódzki.

III miejsce zajęła drużyna "Leszek i przyjaciele" w składzie Leszek Gorczyca, Adam Gorczyca, Ewa Kołodziejczyk
II miejsce zajęła drużyna "Tempe strzały" w składzie Paweł Mazurek, Paweł Poleszak i Aneta Woś
I miejsce zajęła drużyna "Drużyna z Kambodży" w składzie Mateusz Skiba, Radek Paleń, Jakub Pędrak, Weronika Pokój.

Odsłon : 206107