• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Zasłużony dla Gminy Pysznica

W Jubileusz 40- lecia istnienia naszej parafii zostało wpisane historyczne wydarzenie. Ks. Kanonik Andrzej Sekulski otrzymał wyróżnienie „Zasłużony dla Gminy Pysznica”.

W pierwszym dniu odpustu po uroczystej mszy św. na cmentarzu odbył się AKT NADANIA. Pan Wójt Tadeusz Bąk przypominał najważniejsze dokonania i zasługi Ks. Kanonika, Pan Przewodniczący Rady Gminy Józef Gorczyca odczytał uchwałę Rady Gminy Pysznica. Akt podkreśliło również wypuszczenie w niebo gołębi, które są symbolem pokoju i radości.

Ks. Kanonik jest chory i przebywa w szpitalu, dlatego po zakończonej mszy św. i po nadaniu Aktu, Pan Wójt z delegacją udał się do szpitala i wręczył pamiątkową statuetkę, kwiaty i Akt Nadania. To wyróżnienie jest radością całej parafii. W ten sposób zostali również wyróżnieni ci, którzy przez 40 – lat współpracowali razem z Ks. Kanonikiem. Gratulujemy i modlimy się za chorego Ks. Kanonika Andrzeja Sekulskiego.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206167