• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Święty Mikołaj

Roraty przypominają nam, że nasze życie to ciągłe czekanie. Czekamy na przyjście Pana i nie możemy doczekać się Świąt Bożego Narodzenia. W grudniu czekamy również na św. Mikołaja. To oczekiwanie zostało spełnione i w sobotę 6 grudnia w naszej parafii gościliśmy biskupa Miry Św. Mikołaja.
Spotkanie było pełne radości , a słodyczy i prezentów wystarczyło dla wszystkich. Wśród prezentów były również rózgi i zachęcał św. Mikołaj do poprawy. Najmłodsi byli zachwyceni i już czekają na spotkanie z Mikołajem w przyszłym roku.

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206099