Misyjne Kolędowanie w parafii

Kolędowanie to czas radości i miłości. W tym okresie śpiewając kolędy cieszymy się narodzinami naszego Zbawiciela i staramy się okazywać więcej miłości niż w innym okresie. W naszej parafii 6 stycznia 2015r odbył się tradycyjny już koncert kolęd, w którym nasi utalentowani artyści śpiewali dla Jezusa. W Święto Trzech Króli kolędując pamiętaliśmy również o misjonarzach. Dla nich zbieraliśmy po koncercie ofiary materialne.

A w niedzielę 11 stycznia 2015r w Radomyślu w czasie mszy św. modliliśmy się za misjonarzy i łączyliśmy nasze serca z tymi, którzy głoszą Ewangelię na całym świecie. W naszej parafii mamy misjonarza ks. Wiesława Podgórskiego i dlatego modlitwą im towarzyszymy.

Odsłon : 206143