• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Misyjne Kolędowanie w parafii

Kolędowanie to czas radości i miłości. W tym okresie śpiewając kolędy cieszymy się narodzinami naszego Zbawiciela i staramy się okazywać więcej miłości niż w innym okresie. W naszej parafii 6 stycznia 2015r odbył się tradycyjny już koncert kolęd, w którym nasi utalentowani artyści śpiewali dla Jezusa. W Święto Trzech Króli kolędując pamiętaliśmy również o misjonarzach. Dla nich zbieraliśmy po koncercie ofiary materialne.

A w niedzielę 11 stycznia 2015r w Radomyślu w czasie mszy św. modliliśmy się za misjonarzy i łączyliśmy nasze serca z tymi, którzy głoszą Ewangelię na całym świecie. W naszej parafii mamy misjonarza ks. Wiesława Podgórskiego i dlatego modlitwą im towarzyszymy.

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206143