• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

WIELKI POST-ęp!

Środa popielcowa otwiera czas Wielkiego Postu. Jest to moment w którym warto zadać sobie pytanie dokąd zmierzam? Co chce osiągnąć? Czy w tej codziennej pogoni nie zapomniałem o Bogu? Te 40 dni Wielkiego Postu to idealny czas dla każdego chrześcijanina aby spróbować stać się lepszym, silniejszym duchowo, aby zbliżyć się do Boga i z nim iść przez życie. Niech okres Wielkiego Postu będzie dla wszystkich czasem Wielkiego POST–ępu!

Otwórzmy nasze serca na głos Boga, zobaczmy Jego miłość, pozwólmy mu działać w nas! Na pewno w naszych postanowieniach, modlitwach i próbach stawania się lepszym pomoże nam uczestnictwo w Drogach Krzyżowych i Gorzkich Żalach .

Droga Krzyżowa: piątek, 17:00 i 20:00 ( dla młodzieży i dorosłych)

Gorzkie Żale: niedziela, 17.00

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206145