• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa i poświecenie palm to uroczyste rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia. Są to dla nas wydarzenia najważniejsze w całym roku liturgicznym i prowadzą nas do przeżycia Paschy Chrystusa. Smutek związany z przeżyciem Męki naszego Zbawicie jest nam potrzebny. Uczy nas, że cierpienie ma moc zbawczą i oczyszcza nas. Nasza droga , która może być również pełna cierpienia prowadzi do Jezusa nadaje głębszy sens naszemu życiu. Na końcu tej drogi jest Zmartwychwstanie Pana Jezusa i nasze zwycięstwo.

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206087