Maj miesiącem dziękczynnej modlitwy

Miesiąc maj to czas nabożeństw majowych, które pokazują nam Maryję jako pokorną służebnicę Boga i naszą Matkę. W tym roku przyszliśmy do naszej Pani, aby wypowiedzieć naszą wdzięczność Bogu za Pierwszego Proboszcza Parafii + śp. Ks. Kanonika Andrzeja Sekulskiego. Dnia 1 maja rozpoczęliśmy msze gregoriańskie odprawiane w jego intencji. Wspólnie modlił się z nami Ks. Kanonik Tadeusz Mach, bliski przyjaciel naszego księdza Andrzeja oraz Ks. Dziekan Krzysztof Kida, drugi proboszcz naszej parafii. Po nabożeństwie udaliśmy się na cmentarz, gdzie proboszcz ks. Tadeusz Pasek poświęcił nagrobek. Wdzięczni parafianie złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Składamy „Bóg zapłać” za ofiary złożone na wykonanie nagrobka ks. Kanonika.

Odsłon : 206088