• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Maj miesiącem dziękczynnej modlitwy

Miesiąc maj to czas nabożeństw majowych, które pokazują nam Maryję jako pokorną służebnicę Boga i naszą Matkę. W tym roku przyszliśmy do naszej Pani, aby wypowiedzieć naszą wdzięczność Bogu za Pierwszego Proboszcza Parafii + śp. Ks. Kanonika Andrzeja Sekulskiego. Dnia 1 maja rozpoczęliśmy msze gregoriańskie odprawiane w jego intencji. Wspólnie modlił się z nami Ks. Kanonik Tadeusz Mach, bliski przyjaciel naszego księdza Andrzeja oraz Ks. Dziekan Krzysztof Kida, drugi proboszcz naszej parafii. Po nabożeństwie udaliśmy się na cmentarz, gdzie proboszcz ks. Tadeusz Pasek poświęcił nagrobek. Wdzięczni parafianie złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Składamy „Bóg zapłać” za ofiary złożone na wykonanie nagrobka ks. Kanonika.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206088