• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Rajd rowerowy 19 maja 2015r.

Zrobiło się ciepło i warto sprawdzić kondycję po zimie. Dlatego w szkole na przerwie szybka narada i decyzja. Jutro o 8.30 zbiórka i jedziemy na wycieczkę rowerową. Nasza okolica ma wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Porytowe Wzgórze to miejsce pamiętające największa walkę partyzancką w 1944r. Miejsce to znamy doskonale, dlatego tym razem zwiedziliśmy okolicę walk II wojny światowej i w Lasach Janowskich znaleźliśmy dobre miejsca na odpoczynek i rekreację.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206129