VI Rajd Papieski Kłyżów – Sandomierz – Sulisławice

13 czerwca 2015r w dobrych humorach i przy pięknej pogodzie zapakowaliśmy rowery na lawetę i pojechaliśmy do Sandomierza. Tam na Rynku czekała już spora grupa rowerzystów na rozpoczęcie VI Rajdu Papieskiego. Trasa w tym roku prowadziła z Sandomierza do Sulisławic i tam pokłoniliśmy się Matce Bożej. Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz nie tylko rozpoczął Rajd, ale wytrwale jechał razem z nami. Na postojach żartował i zapraszał do korzystania z poczęstunków, które były przygotowane w miejscach postoju przy kościołach. Już czujemy się zaproszeni do uczestniczenia w tej imprezie rowerowej w przyszłym roku.

Odsłon : 206131