• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

VI Rajd Papieski Kłyżów – Sandomierz – Sulisławice

13 czerwca 2015r w dobrych humorach i przy pięknej pogodzie zapakowaliśmy rowery na lawetę i pojechaliśmy do Sandomierza. Tam na Rynku czekała już spora grupa rowerzystów na rozpoczęcie VI Rajdu Papieskiego. Trasa w tym roku prowadziła z Sandomierza do Sulisławic i tam pokłoniliśmy się Matce Bożej. Ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz nie tylko rozpoczął Rajd, ale wytrwale jechał razem z nami. Na postojach żartował i zapraszał do korzystania z poczęstunków, które były przygotowane w miejscach postoju przy kościołach. Już czujemy się zaproszeni do uczestniczenia w tej imprezie rowerowej w przyszłym roku.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206131