• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

W drodze na ŚDM Kraków 2016

W trzeci piątek miesiąca czerwca młodzież dekanatu Pysznica wraz z księżmi spotkała się w kościele w Kłyżowie, aby uczestniczyć w nabożeństwie młodych. Była to modlitwa za papieża Franciszka, za ks. Biskupa Krzysztofa, za młodzież oraz za Ojczyznę. Nasza Ojczyzna – jak mówił Św. Jan Paweł II – została wyróżniona. Została przecież bardzo mocno związana z misją głoszenia orędzia o miłosierdziu Bożym. Mogliśmy doświadczyć łaski Bożej Miłości rozważając Słowo Boże i uwielbiając Boga modlitwą i śpiewem. Zjednoczeni z Chrystusem w Eucharystii uczciliśmy również Św. Faustynę Kowalską całując jej relikwie.

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206128