W drodze na ŚDM Kraków 2016

W trzeci piątek miesiąca czerwca młodzież dekanatu Pysznica wraz z księżmi spotkała się w kościele w Kłyżowie, aby uczestniczyć w nabożeństwie młodych. Była to modlitwa za papieża Franciszka, za ks. Biskupa Krzysztofa, za młodzież oraz za Ojczyznę. Nasza Ojczyzna – jak mówił Św. Jan Paweł II – została wyróżniona. Została przecież bardzo mocno związana z misją głoszenia orędzia o miłosierdziu Bożym. Mogliśmy doświadczyć łaski Bożej Miłości rozważając Słowo Boże i uwielbiając Boga modlitwą i śpiewem. Zjednoczeni z Chrystusem w Eucharystii uczciliśmy również Św. Faustynę Kowalską całując jej relikwie.

Odsłon : 206128