• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Upalne lato

Gdy temperatura w ciągu dnia przekracza 30 ‘C, można ochłodzić się w wodzie, a najlepiej połączyć to z aktywnym wypoczynkiem. Dlatego w gorący i słoneczny dzień wybraliśmy się na spływ kajakowy na Roztoczu. Płynęliśmy rzeką Wieprz, która w okolicach Kaczórek kreci się we wszystkie możliwe strony i zmusza kajakarzy do sterowania kajakiem. Był czas na odpoczynek i regenerację sił. Były też przygody. Kiełbaski pieczone nad ogniskiem smakowały nawet tym, którzy stosują rygorystyczną dietę. W dobrych humorach powróciliśmy do Kłyżowa.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206091