W październiku Maryja w naszych domach

Październik to miesiąc modlitwy różańcowej i czci dla Maryi. Dzieci w tym roku miały wyjątkowe szczęście, bo każdy dzień modlitwy w kościele był związany z losowaniem figurki Matki Bożej oraz różańca przywiezionego z Ziemi Świętej. Matka Boża w tym znaku codziennie gościła w innym domu a dnia następnego powracała do kościoła. Natomiast różaniec przywieziony z Ojczyzny Pana Jezusa przez misjonarza ks. Wiesława Podgórskiego pozostał już w domu i był zachętą do tej pięknej modlitwy maryjnej.

Dzieci z wielkim napięciem przeżywały kolejne losowanie po nabożeństwie. Osłodą były codziennie cukierki. Niech Matka Boża prowadzi nas codziennie do Jezusa.

Odsłon : 206166