• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

W październiku Maryja w naszych domach

Październik to miesiąc modlitwy różańcowej i czci dla Maryi. Dzieci w tym roku miały wyjątkowe szczęście, bo każdy dzień modlitwy w kościele był związany z losowaniem figurki Matki Bożej oraz różańca przywiezionego z Ziemi Świętej. Matka Boża w tym znaku codziennie gościła w innym domu a dnia następnego powracała do kościoła. Natomiast różaniec przywieziony z Ojczyzny Pana Jezusa przez misjonarza ks. Wiesława Podgórskiego pozostał już w domu i był zachętą do tej pięknej modlitwy maryjnej.

Dzieci z wielkim napięciem przeżywały kolejne losowanie po nabożeństwie. Osłodą były codziennie cukierki. Niech Matka Boża prowadzi nas codziennie do Jezusa.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206166