• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Św. Mikołaj

Dzień 6 grudnia dzieci zawsze przeżywają radośnie, ponieważ spotkanie ze św. Mikołajem poprawia humor. W tym roku św. Mikołaj przyjechał do nas po mszy św. o godz. 11.00; była to niedziela dlatego tak wiele osób czekało na to spotkanie. Ten ulubiony święty przywiózł nam prezenty. Zachęcał do również do wiary i dobrego postępowania. Przypomniał nam, że również my możemy innym przygotować różne niespodzianki.

Św. Mikołaju czekamy na spotkanie z Tobą w przyszłym roku.

 

 

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206165