Diecezjalny Dzień Wspólnoty ŚDM w Sandomierzu

Ciepłe sobotnie popołudnie 23 lipca 2016r. to Dzień Wspólnoty ŚDM w Sandomierzu. Msza św. była najważniejszym momentem, w którym przeżywaliśmy wspólnotę Kościoła. Goście oraz młodzież i dorośli naszej diecezji pokazali wszystkim, że Kościół nie ma granic. Wielojęzyczna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia była przygotowaniem do Eucharystii, w której Jezus Chrystus tworzył z nas wspólnotę. Staropolski taniec – polonez przed rozpoczęciem modlitw był zachętą, aby wiarę przezywać radośnie.

Spotkania po mszy św. były okazją do nawiązywania kontaktów przy koncertach i świadectwach.

Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
imieniny: Gracjana, Bogusława
Odsłon : 203072