• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Papieski Rajd Rowerowy

W sobotę 6 czerwca 2016r. w Sandomierzu pojawiliśmy się na starcie o wyznaczonej godzinie. Mieliśmy wielką nadzieję na dobry rajd rowerowy, ale pogoda była dość problematyczna. Trochę chłodno i padający deszcz był próbą naszej wytrwałości. Obecność innych kolarzy pokazała, że więcej jest tych, którzy są optymistami. I nie zawiedliśmy się. Pojawiające się słonce rozgrzewało nas, a poczęstunki na trasie rajdu wzmacniały nasze siły. Meta w Stalowej Woli i dzwonki do rowerów były nagrodą za nasz wysiłek, który był źródłem naszej radości i satysfakcji.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Poniedziałek, 19 marca 2018 r.
imieniny: Józefa, Bogdana
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 
Statystyki
Użytkowników : 3396
Artykułów : 175
Odsłon : 210890