• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Szlachetna Paczka

Warto pomagać – to stwierdzenie można zastosować bardzo konkretnie w naszym życiu. „Szlachetna Paczka” jest tego świetnym przykładem. Zaangażowanie klubu „San Kłyżów”, naszej parafii oraz Zespołu Szkół w Kłyżowie było ogromne.

Za zebrane pieniądze udało się kupić żywność, środki czystości, przybory szkolne, odzież, kołdry, koce, ręczniki oraz sprzęt elektryczny (żelazko, toster, czajnik). Te rzeczy trafiły do rodzeństwa ze Stalowej Woli mieszkającego w domu dziecka.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy Błogosławionych Świąt Narodzenia Bożej Dzieciny.

„Pomagać warto – dobro powraca”.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Poniedziałek, 19 marca 2018 r.
imieniny: Józefa, Bogdana
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 
Statystyki
Użytkowników : 3396
Artykułów : 175
Odsłon : 210873