• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Drużyna harcerska

W piątek 10 marca 2017 roku drużyna harcerska działająca w naszej parafii prowadziła rozważania Drogi Krzyżowej i uczestniczyła we mszy św. Gościliśmy Komendanta ZHP pdm. Zbigniewa Partykę, harcerzy ze Stalowej Woli i z Pysznicy. Po mszy św. odbyła się odprawa i złożenie przyrzeczenia harcerskiego przez drużynową panią Justynę Maślach. Jest ważny krok który przybliża nas do uroczystego ślubowania harcerskiego naszych harcerzy.

Spotkania odbywają się w soboty i każdy, kto chciałby zostać harcerzem lub harcerką jest zaproszony.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Środa, 17 stycznia 2018 r.
imieniny: Antoniego, Jana
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1804
Artykułów : 175
Odsłon : 205363