• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Nowi ministranci w Kłyżowie

IMG_4956 Z radością przeżywaliśmy Rocznicę Odzyskania Niepodległości. 11 listopada 2011 r. to dzień, w którym kandydaci zostali przyjęci do grona ministrantów w naszej parafii. Oto oni: Miłosz Tkacz, Dawid Herdzik, Mikołaj Marchut, Hubert Tofil, Patryk Wotszel, Dariusz Rainer, Paweł Kutyła. Pasowania na ministrantów dokonał Dziekan ks. kan. Krzysztof Guźla.

Po poświęceniu komży i złożeniu ślubowania chłopcy z pomocą starszych kolegów włożyli po raz pierwszy stroje liturgiczne. Służba ministrancka to wielki zaszczyt i powód do dumy, dlatego na twarzach obok skupienia i przejęcia pajawiał się uśmiech. Nowym ministrantom życzymy, aby swoją służbę wykonywali gorliwie, pobożnie jak najdłużej. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w ich intencji.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Poniedziałek, 19 marca 2018 r.
imieniny: Józefa, Bogdana
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Statystyki
Użytkowników : 3396
Artykułów : 175
Odsłon : 210883