Nowi ministranci w Kłyżowie

IMG_4956 Z radością przeżywaliśmy Rocznicę Odzyskania Niepodległości. 11 listopada 2011 r. to dzień, w którym kandydaci zostali przyjęci do grona ministrantów w naszej parafii. Oto oni: Miłosz Tkacz, Dawid Herdzik, Mikołaj Marchut, Hubert Tofil, Patryk Wotszel, Dariusz Rainer, Paweł Kutyła. Pasowania na ministrantów dokonał Dziekan ks. kan. Krzysztof Guźla.

Po poświęceniu komży i złożeniu ślubowania chłopcy z pomocą starszych kolegów włożyli po raz pierwszy stroje liturgiczne. Służba ministrancka to wielki zaszczyt i powód do dumy, dlatego na twarzach obok skupienia i przejęcia pajawiał się uśmiech. Nowym ministrantom życzymy, aby swoją służbę wykonywali gorliwie, pobożnie jak najdłużej. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w ich intencji.

Poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
imieniny: Gracjana, Bogusława
Odsłon : 203077