Grupa pielgrzymkowo-rowerowa

Celem naszym jest niebo. Aby osiągnąć zbawienie musimy wciąż pielgrzymować. Nie wolno nam stać w miejscu. Grupa pielgrzymkowo – rowerowa wędruje do Boga różnymi drogami. Pieszo, autokarem, rowerami i nie tylko Uśmiech

Nasza parafia ma bardzo bogatą tradycję pielgrzymkową. Ks. kanonik Andrzej Sekulski zaszczepił tradycję odwiedzania ciekawych miejsc związanych z kultem religijnym. Ks. Krzysztof Kida bardzo aktywnie rozwijał pobożność pielgrzymkową. Obecnie ks. Tadeusz Pasek wędruje z nami pieszo do Częstochowy i zachęca nas do miłości i czci oddawanej Maryi w ten sposób.

Aby nasz kondycja pozwalała nam tam dotrzeć w miarę naszych sił powinniśmy dbać o naszą kondycję i siły w naszym ciele. Dlatego rowerowe wycieczki są dobrą okazją aby zadbać o dobrą kondycję.

Każdy bez wyjątku jest zaproszony do udziału i każdy może zawsze dołączyć do naszej grupy Uśmiech

ZAPRASZAMY

Wtorek, 21 listopada 2017 r.
imieniny: Janusza, Marii
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości i 1 użytkownik