Oaza

Ruch Światło-Życie znany jako Oaza

Powstał w Polsce jako jeden z ruchów odnowy Kościoła. Jego założycielem był Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki.

Ruch gromadzi ludzi różnego stanu i wieku, młodzież, dzieci, dorosłych.

Znakiem Ruchu jest symbol i słowa: ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe) - greckie słowa „światło” i „życie”, krzyżujące się na literze „omega”, która tutaj jest symbolem Ducha Świętego. Popularnie nazywamy ten symbol foską.

Celem ruchu jest realizowanie programu formacyjnego w parafii oraz w czasie turnusów wakacyjnych. Każdy uczestnik poprzez ewangelizację przygotowuje się do przyjęcia Jezusa Chrystusa jako swego osobistego Pana i Zbawiciela.

W naszej parafii powstała grupa młodzieżowa. Spotkania prowadzi animator Grzegorz.

Każdy jest mile Uśmiech widziany na kolejnych spotkaniach, które odbywają się w piątki.

Wciąż zachęcamy dorosłych do odważnego włączenia się w budowę DOMOWEGO KOŚCIOŁA .

Jest to formacja oazowa dla małżeństw, które nie boja się wierzyć w Chrystusa.

Sobota, 23 września 2017 r.
imieniny: Bogusława, Tekli
Odsłon : 196350