Pielgrzymka Kół Żywego Różańca

Prawie 3 tys. członków parafialnych grup modlitewnych z diecezji sandomierskiej - w tym grupa naszych parafian - wzięło udział w III Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca, która odbyła się 5 października br. w sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Sulisławicach. Pielgrzymom towarzyszył bp Krzysztof Nitkiewicz.

Mszę św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza koncelebrowało prawie 50 kapłanów, którzy przybyli wraz z członkami bractw różańcowych. Podczas homilii biskup podkreślił wielkie znaczenie duchowego dobra, jakim są wspólnoty różańcowe. Po Mszy św. pielgrzymi mogli posilić się przygotowanym poczęstunkiem, a następnie wszystkich zgromadziło wspólne rozważanie tajemnic różańcowych i wspólna modlitwa.

Odsłon : 206080