• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Pielgrzymka Kół Żywego Różańca

Prawie 3 tys. członków parafialnych grup modlitewnych z diecezji sandomierskiej - w tym grupa naszych parafian - wzięło udział w III Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca, która odbyła się 5 października br. w sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Sulisławicach. Pielgrzymom towarzyszył bp Krzysztof Nitkiewicz.

Mszę św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza koncelebrowało prawie 50 kapłanów, którzy przybyli wraz z członkami bractw różańcowych. Podczas homilii biskup podkreślił wielkie znaczenie duchowego dobra, jakim są wspólnoty różańcowe. Po Mszy św. pielgrzymi mogli posilić się przygotowanym poczęstunkiem, a następnie wszystkich zgromadziło wspólne rozważanie tajemnic różańcowych i wspólna modlitwa.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206080