Pielgrzymka parafii do Torunia, Trójmiasta, Malborka

W dniach 18, 19, 20.07.2014 odbyła się jubileuszowa pielgrzymka naszej parafii.

Na trasie pielgrzymki odwiedziliśmy następujące miasta Toruń, Mikoszewo, Gdańsk, Sopot, Malbork.

W Toruniu mogliśmy „spotkać się” z Mikołajem Kopernikiem naszym astronomem, a w planetarium podziwiać piękne niebo. Kosztowaliśmy prawdziwe pierniki toruńskie. Radością naszą była wizyta w Radiu Maryja, szkoda że nie udało się nam spotkać O. Tadeusza Rydzyka założyciela Radia i Telewizji Trwam.

Sopot i polskie morze, koncert organowy w Gdańsku Oliwie, starówka Gdańska, Westerplatte wzbudziły w nas patriotyczne i uczucia i większy szacunek dla naszej Ojczyzny. Malbork ze sławnym zamkiem krzyżackim rozbudził nasze apetyty na kolejne wizyty w tym malowniczym rejonie naszej Ojczyzny.

Tak wiele przeżyć i wspomnień pozostało w nas z nadzieją na kolejne pielgrzymki parafialne.

Odsłon : 206079