• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Pielgrzymka śladami św. Jana Pawła II

W tym roku wyruszyliśmy na pielgrzymkę parafialną „śladami św. Jana Pawła II”. W dniu 18 lipca modliliśmy się w sanktuarium maryjnym w Ludźmierzu, w którym często modlił się również Jan Paweł II. Ogród Różańcowy zachęca do modlitwy maryjnej, która była umiłowaną modlitwą naszego papieża. Zakopane powitało nas burzami i rozbudziło nasze apetyty na wycieczki górskie. Krótki spacer pod Wielką Krokiew przypomniał nam nasze przeżycia sportowe związane ze skokami na tej skoczni naszych rodaków.

Niedziela 19 lipca rozpoczęła się piękną pogodą. Dlatego po modlitwie i odprawieniu Mszy Św. w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach udaliśmy się góry. Celem naszym było odwiedzenie Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr. Ta kaplica na Wiktorówkach przyciąga wielu turystów. Wśród nas byli i tacy, którym siły pozwoliły jeszcze wdrapać się na Rusinową Polanę, aby tam podziwiać panoramę Tatr. Powróciliśmy do domu ubogaceni modlitwą i napełnieni przeżyciami górskimi.

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206076