• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

Pielgrzymi na Jasnej Górze

12 sierpnia dotarła na Jasną Górę XXXII Piesza Pielgrzymka ze Stalowej Woli. W tym roku wzięło w niej udział 27 pątników z naszej parafii, którzy szli w grupach św. Jadwigi i św. Michała. Po 9 dniach drogi pątnicy na Jasnej Górze zostali przywitani przez ks. bp. Krzysztofa Nitkiewicza i ks. bp. Edwarda Frankowskiego. Na powitanie pielgrzymów i wspólną modlitwę przed obliczem Czarnej Madonny została zorganizowana parafialna pielgrzymka autokarowa do Częstochowy.

Wejście XXXII Pieszej Pielgrzymki Stalowa Wola - Jasna Góra 2015

 
World's Top Web Hosting providers awarded and reviewed. Find a reliable green hosting service, read greengeeks review
Data - imieniny
Wtorek, 23 stycznia 2018 r.
imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Facebook
Obrazki z pielgrzymek
Kanonizacja
Jan Paweł II został ogłoszony świętym 27 kwietnia 2014 r.,
w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
Czas ucieka...
Odwiedziny
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Statystyki
Użytkowników : 1989
Artykułów : 175
Odsłon : 206077