My idziemy do swej Pani

„My idziemy do swej Pani. My jej słudzy i poddani. My idziemy by Królowej oddać cześć !‘’

4 sierpnia 2012 roku ze Stalowej Woli wyruszyła 29 piesza pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Kościół naszym domem’’.

Z Kłyżowa do tronu Jasnogórskiej Pani wędrowało 43 pątników razem z naszym proboszczem ks. Tadeuszem Paskiem.

Czas pielgrzymki, czas 9 dni był czymś wyjątkowym dla każdego pielgrzyma, bowiem właśnie w tym czasie umiał on otworzyć się na głos Boga i Matki. Umiał przyznać się do swoim win, umiał tak prosto dziękować, przepraszać, cieszyć się, uśmiechać.

Te dziewięć dni mogą nas zmęczyć pod względem fizycznym, ale mogą również dodać nam wielkiej energii, siły i radości duchowej. Doznając wielkiej życzliwości i gościnności umacniamy się w przekonaniu, że Kościół jest naszym domem.

Zachęcamy już teraz wszystkich do wzięcia udziału w jubileuszowej 30 Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się 4-12 sierpnia 2013. Niech będzie nas jeszcze więcej z naszej parafii naprawdę warto.

Odsłon : 206113