Z Maryją mocni wiarą

Jak co roku w dniach 4-12 sierpnia do tronu Matki Bożej wyruszyła grupa pątników z diecezji sandomierskiej, w tym także pielgrzymi z naszej parafii.

Kłyżów reprezentowało około 40 pątników wraz z Proboszczem ks. Tadeuszem Paskiem. Maszerowali oni z grupą św. Jadwigi oraz grupą św. Michała.
W tym roku pielgrzymka była o tyle cięższa, ponieważ pątników spotkał ogromny żar z nieba, temperatury podczas długiej drogi sięgały nawet 40oC, ale pątnicy okazali się zarówno silni fizycznie jak i duchowo i z hasłem jubileuszowej pielgrzymi na ustach: „Z Maryją Mocni Wiarą” wędrowali z radością do tronu swej najukochańszej Matki.

Pragniemy zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej Pieszej Pielgrzymce, która rozpocznie się 4 sierpnia 2014 roku i potrwa do 12 sierpnia. Naprawdę warto. Bracie, Siostro do zobaczenia na pielgrzymkowym szlakuUśmiech

Odsłon : 206085