Koncert kolęd już za nami. Wzięło w nim udział 28 osób. Najmłodsza uczestniczka miał zaledwie 5 lat, Aleksandra Butryn wykonała pastorałkę ,,Od serca do ucha’’. Uczestnicy śpiewali i grali różnorakie kolędy i pastorałki. Ogromne wrażenie na wszystkich zrobił utwór ,,Kolęda dla nieobecnych’’ wykonany przez Aleksandrę Tęcza.

Na scenie zadebiutowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kłyżowie. Zaśpiewały dwie kolędy: Anieli w niebie śpiewają i Jezusa narodzonego, tymi utworami zdobyły ogromne brawa i serce publiczności, a przygrywał im Pan Bogdan.

Ogromnie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy już na następny koncert za rok. Organizatorami tego koncertu byli: ks. Tadeusz Pasek- proboszcz parafii, ks. Tomasz Orzeł i Maciej Sobiło-organista.