Druga Niedziela Adwentu

4 grudnia 2022 roku

1. Rozpoczynamy dzisiaj nabożeństwo 40-godzinne i rekolekcje adwentowe. Plan adoracji na tablicy ogłoszeń. Spowiedź adwentowa będzie 14 grudnia 2022r.
  2. Również pamiętamy o chorych w naszej parafii, których odwiedzimy 20 grudnia, we wtorek przed świętami.
  3. Dzisiaj naszą modlitwą i ofiarą wspieramy Kościół na Wschodzie.
  4. Roraty o 17:00 – przeżywajmy ten czas tak, aby modlitwą i dobrymi uczynkami przygotować swoje serce do świąt Narodzenia Pańskiego.
  5. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny; msze święte o godzinie 9:00 i 17:00; Podczas mszy świętej o godzinie 17:00 poświęcenie medalików i przekazanie dzieciom klasy trzeciej.

Po mszy św. spotkanie dla dzieci i rodziców.

1. Intencje i prasa katolicka
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty o podjęcie troski o piękno naszej świątyni prosimy kolejne cztery rodziny.
  3. W zakrystii są do nabycia: opłatki, świece Caritas – 12 zł.
  4. We wtorek do naszej parafii przybędzie św. Mikołaj: spotkanie z nim odbędzie się po roratach. Rodzice mogą skorzystać z jego wizyty.