18 lipca 2021 roku

1. W niedzielę 25 lipca dzień imienin księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza; módlmy się w jego intencji.
  2. Również naszą modlitwą obejmijmy byłego proboszcza a obecnie dziekana w Stalowej Woli księdza Krzysztofa Kidę.
  3. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.
  4. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców w przyszłą niedzielę po sumie.
  5. Przeżywamy 22 ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Po raz kolejny w naszej parafii chcemy włączyć się w akcję św. Krzysztof 1 grosz za 1 km. Nasze ofiary są przeznaczone na środki transportu dla misjonarzy.
  6. Na stoliku z prasą będzie puszka i możemy ten sposób podziękować za nasze szczęśliwe podróże.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty o podjęcie troski o piękno naszej świątyni prosimy kolejne cztery rodziny!
  8. Intencje oraz prasa katolicka.
  9. Pozostałe informacje na tablicy ogłoszeń.