24 października 2021 roku

1. Od dzisiaj przeżywamy w Kościele Tydzień Misyjny. Papież Franciszek w Orędziu Misyjnym pisze: „Temat tegorocznego Światowego Dnia Misyjnego „Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli” (Dz 4,20) jest zaproszeniem dla każdego z nas, abyśmy „przyjęli to brzemię” i ujawnili innym to, co nosimy w swoich sercach”.Dziękujemy Panu Bogu za powołania misyjne oraz modlimy się za tych, których Pan Bóg wybrał i posłał na krańce świata, aby głosili Ewangelię. Pamiętajmy szczególnie o naszym rodaku ks. Wiesławie Podgórskim oraz o kapłanach, siostrach zakonnych, o osobach świeckich. Ofiarujmy im dar naszej modlitwy. Módlmy się również o nowe powołania misyjne.
  2. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych codziennie pół godziny przed mszą świętą. Dodatkowo w piątek od godz. 15.30 – 16.30
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy pamiątkę poświęcenia kościoła; nasza modlitwa niech będzie dziękczynieniem za dar naszej pięknej świątyni.
  4. Adoracja po różańcu w czwartek i w sobotę.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty o podjęcie troski o piękno naszej świątyni prosimy kolejne cztery rodziny.
  6. Intencje oraz prasa katolicka.
  7. Bóg zapłać za zorganizowanie i włączenie się w zbieranie złomu.