2 października 2022 roku

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. W czwartek spowiedź od 15:30 do 16:30, a po mszy św. wystawienie i Adoracja do godz. 20:00,
  2. W piątek odwiedziny chorych od godz. 15:00
  3. 07 października przypada 8 r. śmierci ks. kanonika Andrzeja Sekulskiego pierwszego proboszcza parafii i budowniczego kościoła. Dziękuję Wam kochani za wasze modlitwy, zamówione msze święte i za pamięć, która jest widoczna również na cmentarzu przy jego nagrobku.
  4. Na stoliku z prasą jest puszka do której możemy składać ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu. Jest to nasza tradycyjna już „Pomoc Jesienna” dla seminarium. / Modlitwa i pomoc materialna/.
  5. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z Radą Parafialną.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty o podjęcie troski o piękno naszej świątyni prosimy kolejne cztery rodziny.
  7. Intencje oraz prasa katolicka. Zmiana czasu mszy św. – 17:00 !!!
  8. W tym tygodniu o przewodnictwo modlitwie Różańcowej prosimy

poniedziałek – kl. 4